Prekių katalogas

Vamzdinių sriegpjovių rinkinys su terkšle1/4"-1,1/4" 6vnt.

 • Vamzdinių sriegpjovių rinkinys su terkšle1/4"-1,1/4" 6vnt.

  Kodas: EQ-7630
  3425 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...
  i

  Pusiau profesionali linija.

  Prekės ženklas
  Essen Tools
 • Spalva: raudona
  【Praktiškas įrankis】Šiuo profesionaliu reketiniu vamzdžių sriegikliu užsuksite švarų sriegį ant vamzdžių. Plokštelės galvutėje esantis sriegis yra tvarkingas, todėl nesunkiai slysta. Šis veržliaraktis sukurtas taip, kad darbas būtų daug paprastesnis. Tikrai sutaupysite laiko ir energijos dirbdami.
  【Patogi rankena】Dilga rankena užtikrina maksimalų sukimo momentą sriegimo metu. Daugiafunkcis rinkinys turi patogesnius komponentus ir visapusiškai ergonomišką dizainą, todėl galėsite mėgautis sriegimo malonumu.
  【Tvirta ir dėvėjimuisi atspari medžiaga】Šarnyro plokštelės galvutė pagaminta iš kaliojo ketaus, kuris yra patvarus ir atsparus nusidėvėjimui, kad būtų naudojamas ilgą laiką. Tai idealus įrankis statybų, vamzdynų ir įrangos montavimo pramonėje, skirtas projekto kokybei užtikrinti, darbo našumui paspartinti ir darbo intensyvumui sumažinti.
  【Lengvas svoris ir patogu nešiotis】Šio rinkinio svoris yra labai nedidelis, apie 13 kg, jis tiekiamas su raudona plastikine dėžute, todėl jį patogu nešiotis ir laikyti bet kur.
  【Komplektinės specifikacijos】Be patogaus dėklo, komplekte yra 6 lankstinių plokštelių galvutės: 1/4", 3/8", 1/2", 3/4", 1", 1-1/4", kurios iš esmės patenkins įvairius jūsų darbo poreikius.