Prekių katalogas

Prekių pristatymas

 • Atsiskaitymas
  • Atsižvelgdami į pirkėjų poreikius suteikiame galimybę už prekes atsiskaityti keletu būdų:
  1. Atsiskaitymas grynaisiais pristačius prekę į namus (ne daugiau 8.000 Eur). Apmokėti reikia pagal pateikiamą kasos pajamų orderį. Su kasos pajamų orderiu pateikiamas pirkimo dokumentas (PVM sąskaita faktūra), kuri kartu yra ir garantinis talonas.
  2. Atsiskaitymas banko pavedimu (pagal išankstinę apmokėjimo sąskaitą). Prekės išsiunčiamos/pristatomos tik po to, kai pinigai patenka į mūsų sąskaitą.


   

  PREKIŲ PRISTATYMAS
  • Visos parduodamos prekės yra visiškai naujos, originalioje pakuotėje.
  Reali prekės išvaizda kartais gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje - kai kuriais atvejais, priklausomai nuo prietaiso modifikacijos, gali skirtis spalva.
  PRISTATYMAS:
  o Jei Jūsų užsakyta prekė tuo metu yra sandėlyje - ją pristatysime Jums per 1-4 darbo dienas. Jei Jūsų užsakytos prekės sandėlyje nėra - mes su Jumis susisieksime ir informuosime kiek gali trukti pristatymo laikotarpis.
  o Maksimali pristatymo trukmė iki 3-5 savaičių (specialiems užsakymams gali užtrukti dar ilgiau - atskiru susitarimu).
  o Užsakymo formavimo metu pastabų lauke galite nurodyti kada pageidaujate gauti prekes.
  o Prekių pristatymo paslauga yra mokama,  kaina 5.99 atsiskaitant pavedimu ir  5.99 Eur atsiskaitant gavus prekę į rankas.
  SVARBU!
  o Prekės atsiėmimo metu būtina patikrinti pristatytų prekių išorinę būklę: ar nėra išorinių prekės pakuotės pažeidimų, kurie galėtų įtakoti prekės kokybę. Visas pretenzijas ar pastabas dėl pristatytų prekių kokybės būtina įrašyti prekių priėmimo dokumente prieš pasirašant arba atsisakyti priimti prekes, priešingu atveju yra laikoma, kad prekės yra įteiktos tinkamos kokybės.
  o Visos pretenzijos dėl prekių kokybės pablogėjimo, kuris atsirado transportavimo metu ir nėra matomas paprastos išorinės apžiūros metu (pastebimas tik išpakavus prekę), transportavimo įmonių yra priimamos tik per 3 darbo dienas. Todėl, tokiu atveju, būtina susisiekti su mumis kaip įmanoma anksčiau, kad būtų įvertinta prekės kokybės pablogėjimo kilmė ir nekiltų problemų atlyginant žalą (sumažinant prekės kainą, pakeičiant prekę į naują arba grąžinant už prekę sumokėtus pinigus).