Prekių katalogas

Prekių grąžinimas

 • Garantinis aptarnavimas

  Parduodamoms prekėms taikomi LR teisės aktuose nustatyti reikalavimai dėl prekės kokybės garantijų.

  Prekei sugedus garantiniu laikotarpiu dėl gamybos arba medžiagų defektų, garantinis remontas atliekamas nemokamai.

  Pristatant prietaisą garantiniam remontui prašome pateikti:

  raštišką prašymą, kuriame aiškiai nurodyta prekės gedimo priežastis;

  prekės pirkimą patvirtinantį dokumentą (PVM sąskaitą-faktūrą);

  prekės apmokėjimą patvirtinantį dokumentą (pvz. mokėjimo kortelės išrašas, kasos čekis);

  pilnos komplektacijos prekę originalioje pakuotėje.

   

  Prašome atkreipti dėmesį, kad į garantinę priežiūrą neįeina:

   

      gedimai dėl stichinių nelaimių (pvz. viršįtampių, žaibo, potvynių), gaisrų;

      gedimai atsiradę dėl naudotojo neatsargumo ir netinkamo eksploatavimo;

      gedimai dėl netinkamo įrengimo (prijungimo, instaliacijos) ;

      gedimai dėl elektros srovės tiekimo tinklų sutrikimo;

      sužalojimai padaryti eksploatuojant (pvz. prietaisas buvo numestas ant žemės, taip pat valymo tam neskirtomis cheminėmis priemonėmis, skutimo įbrėžimai ar kiti mechaninio pažeidimo padaryti defektai);

      jeigu apžiūros metu prietaiso viduje randami pašaliniai daiktai;

      defektai, atsiradę transportuojant, kai prietaisą gabena pats klientas ar jo įgaliota siuntų tarnyba.

   

  Nemokamas garantinis aptarnavimas negalioja, jeigu:

   

      prietaisą remontavo neįgaliotas techninio aptarnavimo meistras;

      prietaisas buvo eksploatuojamas nesilaikant vartotojo instrukcijos arba ne pagal paskirtį, ne vartotojo namų ūkyje, o komerciniais tikslais;

      prietaisas buvo eksploatuojamas lauke arba netinkamoje patalpoje, pvz. drėgnoje, šaltoje;

      prietaisas buvo sąmoningai sugadintas;

      prietaisas skirtas neprofesionaliam naudojimui, o buvo įsigytas juridinio asmens.

   

  Garantinė priežiūra nesuteikiama judančiomis ir natūraliai dylančioms dalimis (rankenėlėms, jungikliams, reduktoriams, peiliukams, guoliams ir pan.), maitinimo elementams ir akumuliatoriams, distancinio valdymo pultams. Taip pat, prietaiso dalims, kurios natūraliai susidėvi naudojantis prietaisu ir jų darbo trukmė priklauso nuo prietaiso eksploatavimo intensyvumo (pvz. dalims iš stiklo, keramikos, gumos, odos, tekstilės, popieriaus).

   

  Norėdami išvengti nesusipratimų, primygtinai prašome Jūsų atidžiai perskaityti prekės eksploatavimo instrukciją.

   

  Prekes garantiniam aptarnavimui Pirkėjas pristato savo lėšomis.

   

   

   

  Prekių grąžinimas

   

  Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, Pardavėjas įsipareigoja savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis LR CK 6.363 ir 6.364 straipsnių nuostatomis.

   

  Tinkamos kokybės prekių grąžinimas vykdomas pagal galiojančius LR teisės aktus. Pirkėjas turi teisę,  per 14 dienų atsisakyti nuotolinės sutarties ar ne prekybos patalpose sudarytos sutarties, išskyrus Mažmeninės prekybos taisyklėse ir LR CK 6.228-10 straipsnio 2 dalyje numatytas išimtis.

   

  Grąžinant prekes, būtina pateikti prekių įsigijimą patvirtinančius dokumentus bei LR CK 6.362 straipsnyje numatytų sąlygų, susijusių su daiktų keitimu bei grąžinimu:

   

      grąžinamos prekės yra originalioje, nepažeistoje pakuotėje;

      prekės nebuvo naudojamos;

      prekės nebuvo sugadintos;

      prekės yra nepraradusios savo prekinės išvaizdos, t.y. nuo prekių nebuvo nuimtos originalios etiketės, apsauginės plėvelės;

      grąžinamos prekės yra tokios pačios komplektacijos, kokios buvo gautos Pirkėjo.

   

  Pirkėjas grąžinamas prekes turi pristatyti į UAB Naudiga.SVARBU: Autobusų siuntų tarnyba ar Lietuvos paštas iki galutinio adresato siuntų nepristato, todėl prekes grąžinti privaloma per kurjerių tarnybą arba pristatyti patiems.

   

  Grąžinant prekę, reikia pateikti prašymą, nurodant detalią užsakymo informaciją: užsakymo numeris, data, prekė, kaina, pristatymo data. Prašyme reikia nurodyti sąskaitą pinigų grąžinimui. Tuo atveju, jei pinigai grąžinami ne į pirkėjo, o į kito asmens sąskaitą, privaloma pateikti pirkėjo išduotą įgaliojimą trečiajam asmeniui priimti grąžinamus pinigus.

   

  Pardavėjas vienašališkai turi teisę iš klientui grąžinamos sumos išskaičiuoti suteiktą papildomos nuolaidos sumą, jei klientas pasinaudojo papildoma pasiūlymo nuolaida ir vėliau atšaukė (grąžino) bent vieną kokybišką prekę iš pasiūlymo, kuriam buvo pritaikyta nuolaida.

   

  Įstatymų numatyta tvarka Pardavėjas įsipareigoja grąžinti pinigus per 14 d.d. po to, kai autorizuotas servisas patvirtina, kad prekė yra tinkamos būklės, t.y. nenustatyti pažeidimai, sugadinimai, nepakeistos detalės, sutampa pirktos ir grąžintos prekės serijinis numeris ir pan.

   

  Nurodytos garantinio aptarnavimo, prekių keitimo ir grąžinimo nuostatos yra taikomos tik fiziniams asmenims, perkantiems prekes asmeninėms reikmėms.

   

   

   

  Ginčų nagrinėjimas

   

  Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt) ar užpildyti prašymo formą elektroninėje vartotojų ginčų sprendimo EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/