Prekių katalogas

 • Universalus automobilio durų laiptelis

  Kodas: FS250
  462 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...
  i

  aliuminio lydinio medžiaga

  Prekės ženklas
  Essen Tools

 •  Daugiafunkcinė sulankstoma automobilio stogo bagažinė yra naujai patobulinta ir turi kokybiškesnę galinę apsaugą, kad apsaugotų jūsų automobilį nuo sužalojimų. Dėl visiškai naujo deimantinio neslystančio dizaino, tobulesnės išvaizdos ir aukštesnės kokybės patobulinimo galite būti ramūs.
  Kai kuriems žmonėms, mėgstantiems keliauti ar išvykti, visada kyla problemų, kaip patalpinti didelius ar ilgus daiktus, kurių negalima įdėti į automobilį. Automobilio stogas skamba kaip gera vieta, tačiau ten patekti nėra lengva, todėl jums reikia šio daugiafunkcinio sulankstomo automobilio stogo
  Nedidelis daiktas sutrumpins atstumą tarp jūsų ir stogo. Jums tereikia žengti vieną žingsnį, galite lengvai padėti daiktus ant stogo arba nuimti daiktus nuo stogo ir net išvalyti automobilio stogą. Praktiškas ir naudingas. Kaip žmonės, kiekvienas bijome nukristi užlipę ant kabančių daiktų. Tačiau mūsų daugiafunkciniai sulankstomi automobilio stogo bagažinės pedalai atlaiko 400 svarų / 180 kg, tinka visų dydžių kojoms ir yra suderinami su visureigiais ar kemperiais.
  Dydis yra15X7,5X1CM, kurį galima sulankstyti90 laipsnių kampu, kad galėtumėte važiuoti automobiliu, kaip jums patinka, be to, jį patogu nešiotis. Avariniu atveju galite jį naudoti, kad išdaužtumėte išgyvenimo langą.