Prekių katalogas

Šlifavimo, poliravimo, vaškavimo, sandarinimo glazūros rinkinys - 29 vnt.

 • Šlifavimo, poliravimo, vaškavimo, sandarinimo glazūros rinkinys - 29 vnt.

  Kodas: P29A
  2156 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...
  i

  Pusiau profesionali linija.

  Prekės ženklas
  Essen Tools
 • 1 colio, 2 colių, 3 colių kablio ir kilpos poliravimo padas su 5/8'' * 11 , pagamintas iš poliuretano, daug lankstesnis ir patvaresnis.
  Rinkinį sudaro: 3 vnt. vilnonių pagalvėlių, 6 vnt. mikropluošto poliravimo pagalvėlių, 15 vnt. mišrių (1"", 2"", 3"") spalvų poliravimo ir poliravimo pagalvėlių, 3 vnt. 5/8" -11 sriegio pagrindo pagalvėlių, 1 vnt. 5/8" - 5/16" -24 DA sriegio adapteris ir 1 vnt. 1/4" koto adapteris.
  Skirtingų spalvų kempinėlės yra skirtingo minkštumo, galite rinktis pagal poreikį, tinka šiurkštiems ir mažiems plotams poliruoti, šiurkštumas: žalia> oranžinė> geltona> mėlyna> raudona, efektyviai pjauna ir poliruoja sudėtingiausias automobilio oksidacijos dangas, įbrėžimus.
  Pagaminti iš aukštos kokybės kempinės ir vilnos, visus kempininius poliravimo padus galima valyti ir naudoti pakartotinai. Efektyviai pjauna ir poliruoja sudėtingiausias automobilio oksidacijos dangas, įbrėžimus. Galima naudoti tiek pneumatinėje, tiek elektrinėje poliravimo mašinoje.
  Šis rinkinys naudojamas visų rūšių dangos dažų vaškui, poliravimui ir glazūros sandarinimui, jų valymui ir lengvumui pagerinti, taip pat automobilių detalių poliravimui.