Prekių katalogas

Šlifavimo padai - šveitimo angalių rinkinys - Ø 50 mm -101 vnt.

 • Šlifavimo padai - šveitimo angalių rinkinys - Ø 50 mm -101 vnt.

  Kodas: SD101Q
  2590 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...
  i

  Pusiau profesionali linija.

  Prekės ženklas
  Essen Tools
 • Vertingas ir praktiškas rinkinys - šiame 2 colių šlifavimo diskų rinkinyje yra 2 vnt. 1/4 colio laikiklių, 15 neaustinių diskų (šiurkštūs / vidutiniai / smulkūs), 64 aliuminio oksido diskai (40/60/80/120/180/240), 15 cirkonio oksido diskų (60/80/120), du mini atlenkiami diskai, du juodi šlifavimo diskai ir vienas vilnos diskas, iš viso 101 vnt.
  Didelis našumas - šiuose šlifavimo diskuose derinami aukščiausios kokybės šlifavimo grūdai (aliuminio oksidas / cirkonio oksidas / neaustinis aliuminio oksidas / SiC / vilna) su tvirtu ir labai tvirtu ritininio akmens koto pagrindu, ilgai tarnauja ir pasižymi dideliu atsparumu abrazyvui. Jie gali veikti iki 23 000 aps/min.
  Greitas keitimas ir sandari jungtis - norėdami prijungti arba nuimti, tiesiog pasukite, patogu ir veiksminga. Kai šlifavimo diskas dirba, disko sriegio kryptis yra priešinga trinties jėgai, užtikrinamas stabilus darbas net ir esant dideliam greičiui.
  Platus naudojimas - asorti šlifavimo diskai puikiai tinka naudoti nerūdijančiojo plieno, lydinių, geležies, spalvotųjų metalų ir kitų nemetalinių medžiagų, tokių kaip medis, stiklas, keramika, akmuo, paviršiams šlifuoti. Tinka įvairiems paviršių kondicionavimo ir pirminio paruošimo darbams, aliejinių dažų šalinimui, rūdžių šalinimui, klijų ar klijų šalinimui, šlifavimui, valymui, šlifavimui, šlifavimui, nušlifavimui, poliravimui, apdailai ir t. t.
  Didelis suderinamumas - rinkinyje yra dvi 2 colių guminės atraminės pagalvėlės, kurias galima pritvirtinti prie bet kokio 1/4 colio elektrinio gręžtuvo, pneumatinio šlifavimo įrankio arba šlifavimo šlifuoklio. Puikiai tinka daugumai paviršiaus paruošimo darbų, pavyzdžiui, nuėmimui, nuospaudų pašalinimui, šlifavimui, poliravimui, apversto apskritimo, veidrodžio ir pan.