Prekių katalogas

 • Grandinių galandymo staklės elektrinės

  Kodas: YT-84990
  4643 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...
  i

  Profesionalių įrankių linija.

  Prekės ženklas
  YATO

 • Grandinių galandymo staklės elektrinės

  Prekės ženklas: YATO

  Ieškote patikimų grandinių galandymo staklių? Tada YATO elektrinės grandinių galandymo staklės yra puikus pasirinkimas jums! Šios staklės sukurs švarius ir precizinius pjūvius bet kokio tipo grandinoms, suteikdamos jums patogumą ir kokybę vienoje priemonėje.
  YATO grandinių galandymo staklės yra pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl yra ilgaamžės ir atlaikys ilgalaikius naudojimo reikalavimus. Elektrinės staklės pritaikytos tiekti optimalią galios ir greičio kombinaciją, užtikrinantys greitą ir efektyvų grandinių galandymą.
  Šios grandinių galandymo staklės taip pat pasižymi ergonomišku dizainu ir patogiomis funkcijomis. Jos yra lengvos ir kompaktiškos, todėl patogiai laikyti ir naudoti. Be to, staklėse yra įmontuotas saugos mechanizmas, kuris užtikrina, kad naudojimas būtų saugus ir patikimas.
  Neabejojame, kad YATO grandinių galandymo staklės atitiks visus jūsų lūkesčius ir padės greitai ir efektyviai atlikti grandinių galandymo darbus. Įsigykite šias elektrines grandinių galandymo stakles jau dabar ir mėgaukitės patikimu ir profesionaliu įrankiu savo rankose!

  galia: 85 W
  sukimosi greitis: 5500 aps/min.
  ciferblato matmenys: 108 x 23 x 3,2 mm.
  grandinės žingsnio reguliavimas
  galandimo kampo reguliavimas: 0-35 °
  galandimo gylio ribotuvas apsaugo grandinę nuo per didelio medžiagos nuėmimo
  metalinis kreipiklis
  pasukamas pagrindas pagamintas iš patvaraus plastiko
  1,8 m ilgio laidas