Prekių katalogas

 • Automobilių relės testeris 12V.

  Kodas: 70338
  2720 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...
  i

  Greitas ir paprastas naudoti automobilių relių bandymo prietaisas

  Prekės ženklas
  BGS-technic
 • Automobilių relės testeris 12V

  Automobilių relės testeris 12V nuostabiai padės Jums išspręsti bet kokias automobilio elektros problemes. Šis testeris, kurio prekės ženklas - BGS-technic, yra itin patikimas ir patogus įrankis, kuris leis Jums greitai nustatyti, ar automobilio relės veikia tinkamai.

  Testeris yra specialiai sukurta įranga, skirta patikrinti įvairių tipų automobilio relės. Jis gali tikrinti tiek 4-jų tarpiniu jungtis turinčias relės, tiek ir 5-jų tarpiniu jungtis turinčias relės. Tai leis Jums pasitikrinti daugumą populiarių automobilių relės tipų ir užtikrinti, kad jos veikia tinkamai.

  Testeris yra tinkamas naudoti su 12V relėm ar įtaisymais. Tai patogi ir universali įranga, kuri neprivalo būti profesionalo rankose. Šis testeris atliks darbą beveik automatiškai - jums tereikės prijungti testerį prie relės ir per patogų ekraną matysite informaciją apie relės būseną. Tai sutaupys Jums daug laiko ir pastangų, leisiant išspręsti elektros problemas greičiau ir efektyviau.


  tinka dažniausiai naudojamoms relėms (ritės varža > 20 Ω) transporto priemonėse su 12 V vardine Vage (maks. 15 V)
  stebi kaiščio konfigūraciją, tikrina, ar tinkamai veikia relės kontaktai ir kiek laiko reikia uždaryti ir atidaryti kontaktus
  Į testerį įmontuotas 2 spalvų LED suteikia informaciją apie relės funkciją
  Techniniai duomenys
  Pakuotė tinkama kabinti ant sienos Taip
  Bruto svoris 212 g